Tak dan je...
Malček vsega. Morda pa še kaj več. Denimo na...kjerkoli že.
torek, 3. februar 2026
Bogati so grdi…
… ker služijo na naš račun. Saj bi mi tudi kot oni, a kaj, ko nismo bogati.
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar