Kako
bi bil Svet boljši, ko pa ga butaste, sebične, pogoltne, nemoralne… živali po
sebi oblikujejo?!
Tak dan je...
Malček vsega. Morda pa še kaj več. Denimo na...kjerkoli že.
torek, 23. junij 2026
Ni šans!
Nagonskost
temelji na sebičnosti. Sebičnost je nasprotje uvidevnosti. Uvidevnost je osnova
etičnosti. Etičnost je značilnost razuma oziroma človeka…
Ne
more biti človečne(-ške) družbe sestavljene iz živali!
Ozdravljiv idiotizem…
Samo
idiot zmore biti dober do govna, zato, ker ima rad. Na srečo je ta vrsta
idiotizma ozdravljiva, za razliko od občega, kajti preneha v trenutku, ko
ugotoviš, da se pod človeško preobleko nahaja – nagonsko govno!
Marš!
Čeprav
je dobrota temeljno vodilo človeka, obžalujem, da sem jo izkazoval nemoralnemu,
sebičnemu smradu, kakršnega v človekovem svetu sploh biti ne bi smelo!
nedelja, 21. junij 2026
Homogram
Vesel,
sem kot človek rojen,
čeprav
radi tega preklet,
že
raje brez zvezd zatežen,
kot v
občem svinjaku živet.
Naročite se na:
Objave (Atom)