Tak dan je...
Malček vsega. Morda pa še kaj več. Denimo na...kjerkoli že.
ponedeljek, 2. februar 2026
Ko bi v šoli…
… učili resnico o človeštvu, bi se človek previdneje izkazoval z zaupanjem, pa bi manjkrat po glavi dobil.
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Novejša objava
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar