Malček vsega. Morda pa še kaj več.
Denimo na...kjerkoli že.
ponedeljek, 2. februar 2026
Ne le sebe…
…
tudi starše in tiste pred njimi bi popljuval, in svoje otroke, ko bi si dovolil
v kupleraju po kuplerajsko živeti! Moja tradicija je, pač, malček drugačna.
Ni komentarjev:
Objavite komentar