Nismo,
in nikoli ne bomo enakopravni, tudi radi tega ne, ker nagonsko bitje ne izbira
poti in sredstev za doseganje želenega, in se praviloma z neetičnimi ravnanji
izkazuje, medtem ko si človek takšnih početij ne dovoljuje. A kljub temu, da po
težjih poteh dospeva do ciljev, je človek, zavoljo svojih sposobnosti, zmožen
dosegati cilje, do katerih nobeni živali nikoli ne bo dano dospeti!
Ni komentarjev:
Objavite komentar