Tak dan je...
Malček vsega. Morda pa še kaj več. Denimo na...kjerkoli že.
torek, 23. junij 2026
Bilo bi čudežno…
Kako bi bil Svet boljši, ko pa ga butaste, sebične, pogoltne, nemoralne… živali po sebi oblikujejo?!
Ni komentarjev:
Objavite komentar
Starejša objava
Domov
Naročite se na:
Objavi komentarje (Atom)
Ni komentarjev:
Objavite komentar