Janša,
pravi »demokrat«, bi predpisal obvezno ploskanje himni…
Ga
moram razočarat, vendar – nihče, in še najmanj primitivna, butasta nagonskost,
mi ne bo predpisoval mojih izkazovanj, pa bom tudi v bodoče ploskal takrat, in
tistemu, kadar in čemur se bom sam odločil ploskati! In takšnih stvari je, ob
vse bolj prevladujoči živalskosti, iz dneva v dan manj.
Ni komentarjev:
Objavite komentar