petek, 26. junij 2026

Moti me…

… kadar »cvet politike« govori v-imenu-ljudi, zelo me moti!
Čemu?! Preprosto, radi tega, ker sem prepričan, da ta »cvet« enega samega človeka ne pozna, kajti ko bi ga poznal, bi, najbrž, ugotovil, da se ljudje izogibajo nemoralnega smradu.

Ni komentarjev:

Objavite komentar