Malček vsega. Morda pa še kaj več.
Denimo na...kjerkoli že.
petek, 26. junij 2026
Moti me…
…
kadar »cvet politike« govori v-imenu-ljudi, zelo me moti!
Čemu?!
Preprosto, radi tega, ker sem prepričan, da ta »cvet« enega samega človeka ne
pozna, kajti ko bi ga poznal, bi, najbrž, ugotovil, da se ljudje izogibajo
nemoralnega smradu.
Ni komentarjev:
Objavite komentar