Pred
zimo ga nisem odnesel na verando, kakor sem to poprej počel, kajti bal sem se,
zaradi teže, da bi obnovil »kilo«, pa sem drevesce, ko je zima že potekala in
se je prostor skazal, spravil v drvarnico…
Kasneje
sem ugotovil, z obžalovanjem, da je rastlina pozebla, in kar nekaj časa sem
okleval, da je nisem izrul in vrgel stran, češ – morda pa bo še kaj živetja v
njej…
Danes
me je presenetil in to krepko, ko sem opazil poganjke…

Ni komentarjev:
Objavite komentar