sreda, 24. junij 2026

V razkoraku…

Marsikdaj si prigovarjam, češ »idiot, prodaj kar imaš, vse, do zadnjega, pošlji k vragu, in pojdi čas, ki ti je še ostal, preživet v iskanju lastnega spokoja ter izključno nase misleč«, a se v istem hipu zavem čvrstih tal, kajti – od nekdaj mi sebičnost smrdi, pa dvomim, da bi samega sebe zdržal, v kolikor bi se med običajnimi sebičnimi govni znašel, tako da…
Ja, k vragu že zmorem poslati, in tudi sem, tiste neke, za katere je mojega pljunka škoda, a še vedno obstajajo neki drugi, redki resda, katerim sicer dovoljujem tudi čezme in po meni, radi katerih mi lastno zadovoljstvo ne more biti prioritetna zadeva. Pač, butec rojen, butec bom tudi zaključil, a raje butec kot govno.

Ni komentarjev:

Objavite komentar