Razpisujem
natečaj za sodelovanje pri ustvarjanju boljše Dežele. Prijavite se lahko vsi
dobrovoljni, ki boste sprejeli sledeča pogoja:
1. delali bomo izključno po moje;
2. odgovornost za neuspeh boste
prevzeli na lastna pleča.
Vabljeni!
Ni komentarjev:
Objavite komentar