... »suverena« država sestavljena iz nesuverenih bitij!
četrtek, 25. junij 2026
Ti, ti, Pika!
Glede
na to, da je svet sestavljen pretežno iz nesuverenih posnemovalcev, Pika
Nogavička nosi veliko odgovornost, kajti – ko ne bi svoje opice klicala »gospod«,
bi bilo danes krepko manj »gospa« in »gospodov«!
Nagonsko sranje…
Ko
govno na vrh priplava,
ni vode
piti, v vodi biti,
in
bolj kot v zraku smrad zaznava,
večja
radóst je slednje riti!
Ko
govno na vrh priplava,
izkaže
kritično se stanje,
kajti
prav vse, tudi država,
postane
zgolj – nagonsko sranje!
Ni (mi) drugače...
Glede
na to kaj so z »demokracijo« naredili iz Sveta, bi slavil samo ob – vesoljnem potopu!
Po merilih smradu…
Baje
je tudi govno »ljubeče« in »skrbno«, le da sta njegovi »ljubezen« in »skrbnost«
samo smradu sprejemljivi.
V večnem protislovju…
Kar
je primitivnemu, nemoralnemu nagonskemu govnu v slavljenje, to je človeku v
žalovanje.
Naročite se na:
Objave (Atom)